Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Léböjt után t i is rosszul...

Léböjt után t i is rosszul alszotok? Mit kéne csinálni, hogy jó aludjak? Nyugtatóteákat, macskagyökér kapszulát is használok?

Figyelt kérdés

Többször csináltam már életemben léböjtöt.

Ebben az évben nagyon sokat, de kb. csak 1 nap sikerült... a bajom az, hogy nagyon szarul alszok utána, kb 3-3,5 órát...


az idei évben egyszer fordult csak elő, hogy utána 7 órát sikerült aludnom,

Az összes többi 1 napos böjtöm után fos volt...


miért lehet ez?

Használok: macskagyökér teát, nrem teakeveréket (citromfű, golgota, komló) + ehhez 2 db macskagyökér kapszulát esténként


ha eszem, akkor nyugodtan tudok 7-8-9 órát aludni utána.


Nagyon fos, munka szempontjából is szar ha 3-3,5 órát alszok.

Nem vagyok kipihen. Naponta kb. 2 -3 kávét iszom..

ha szarul alszok,akkor ugye több is kell...


nagyon fos...

mit lehetne tenni, hogy léböjt után ne aludjak szarul?

én annyi nyugtatót használok, macskagyökér tea meg kapszula, meg minden, hogy el sem hiszitek... kb. 1 éve...


szeretnék már jól aludni, léböjt után...

mit tegyek?

23/l


(fontos nekem, mert fontos, hogy tiszta legyen a testem, vagyis értitek... fogyizom, meg alapvetően fontos nekem a tiszta étkezés)



2017. dec. 13. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Előnye nincs, hátránya van, de azért csak csinálod.
2017. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért erőlteted, ha egyszer ennyire nyilvánvalóan nincs rád jó hatással...

Én is próbáltam párszor már léböjtöt, de sosem bírtam este 6-nál tovább. Addigra már annyira látványosan rosszul voltam (migrén, szédülés, vércukor-ingadozás, utoljára hányás is), hogy inkább ettem valamit. Rájöttem, hogy ez nekem nem való, azóta nem próbálkoztam.

Azt még nem tudom, mit csináltam rosszul. Lehet, hogy a zöldséglével van bajom. Te mit iszol ilyenkor?

Egyébként az is egy megoldás, hogy csak reggeltől estig tartasz léböjtöt, este eszel, és utána egy jót alszol.

2017. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!