Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HOGYAN HÍZZAK? Leírom mit...

HOGYAN HÍZZAK? Leírom mit ettem ma

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok 185cm 58kg

ma ettem:

2 pohár tea mézzel

3 szendvics zsemlében (vaj,gépsonka,paprika)

1 narancs

2 dl brokkolikrémleves

2-3dl krumplifőzelék kb 20dkg főtt disznóhússal

2 marék főtt gesztenye kb 15-20dkg

2 szelet kenyér tonhalpástétommal és fokhagymával

Mi ezzel a probléma, min kellene változtatnom?


2017. dec. 15. 20:10
 1/5 anonim válasza:

Ha annyira hízni akarsz: Este egyél bundás kenyeret addig amíg beléd fér. Igyál egy pohár valamit. És falj be mégegyet. Ha gyorsan eszed hatásosabb. Érttől tágulni fog a gyomrod, legközelebb éhesebb leszel.


De jó neked, hogy hízni akarsz, én meg fogyni :D Azért hízni könnyebb

2017. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az étrendeddel, és a súlyoddal, hanem az életkoroddal van a probléma. A te életkorodban csak az egészségtelen táplálkozástól hízhatsz. Sok zsír, és szénhidrát. De, az is csak akkor fog működni, ha genetikailag is fogékony vagy a hízásra. Azt pedig úgy a legkönnyebb megállapítani, hogy megfigyeled a családtagjaidat. Szülők, az ő testvéreik, nagyszülők, és az ő testvéreik. Ha jellemző rájuk a túlsúly, kb-30-35 éves korodtól kezdve te is látványosan elhízhatsz.
2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 évesen fogytam 20kg-ot, kicsiként dagi voltam. Szerintem fogyni egyszerűbb volt nem ettem pékárut meg sokat futottam,fociztam és rengteg vizet ittam,iszok.
2017. dec. 15. 20:28
 4/5 anonim válasza:
Hát végülis testalkattól függ. Én annyira hízékony vagyok, hogyha a belem is kidolgozom és diétázok semmi eredmény :(
2017. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez 18 éves fiú létedre nem valami sok kaja, ha azt nézem, hogy én mennyit eszek. Reggelim: 3 tükörtojás, 2 szelet toastkenyér, vaj, 3 deci tej, 2 paradicsom, 1 kaliforniai paprika, 3 vastag szelet trappista sajt.

Ebéd: jókora tányér húsleves mindenféle belevalóval, hússal, májjal, 2 merőkanál krumplipüré, 2 merőkanál pörkölt, egy müzlistál savanyúság, 2 puncs alagút

Uzsonna: fél liter joghurt apróra vágott gyümölcsökkel

Vacsora1: 2 sajtos-sonkás melegszendvics, egy marék savanyú uborka, egy marék káposztasaláta, fél konzerv kukorica

Vacsora2 hamarosan jön: egy óriási mindennel megpakolt házi hamburger meg fél liter narancslé.

És én sem hízok. 172/52, 35N. Egyél még többet, és eddz, hogy ne csak a zsírod szaporodjon, hanem az izmod is!

2017. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!