Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? 16/f

Hogyan hízzak? 16/f

Figyelt kérdés

Sose voltam kövér mindig soványabb voltam az átlagnál, utoljára babakoromban voltam jó húsba/kondiba :), tehat volt rajtam hus.

Most 16 vagyok 178 cm es csak 56 kiló. Nagyon zavar hogy nem tudok meghizni. Mindennap kicsit többet eszek mint amennyi jól esne olyan 2700kcal körül. Sportolok is , foci , most egy sérülés miatt egy kevés ideig nem. Alszok eleget, sok vitamimt eszek, tejet, tényleg minden kedvező lenne ahhoz hogy tudjak hízni. De valamiért csak nem jön össze . 8.-ba voltam 163-4-es magassag mellett 45KG, másodikba 28. Szóval csak nagyon keves jon ram. De alapvetoen egeszseges vagyok, minden teren csak ez zavar elegge. Mitol lehet ez tul gyors anyagcsere, genetika ? És mi lenne rá a segitseg ? Valami etvagynovelo, anyagcserelassitó ( ha letezik ilyen egyaltalan :) )

A válaszokat előre is köszönöm : Martin Skrtêl Povillas



2017. dec. 16. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Este egyél és zsírosabb dolgokat több pékárút magvas dolgokat , diós mákos patkót tésztás ételeket . A tej nem hízlal és a rohangálás az leéget mindent .
2017. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 50%-ával ez van. Vagy semmitől nem hízol vagy mindentől. Nem kell aggódni ez 20 év felett elmúlik.(általában) egyenlőre ezzel nem tudsz mit csinálni. De ez teljesen természetes
2017. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne is légy kövér, és ne izgasd magad, mert előbb-utóbb helyreállnak a magasságod és testsúlyod arányai, csak most még javában kialakulóban van. Ha rendszeresen eszel - nem kell a megkívántnál többet - és mozogsz, egészen jó alkatod lesz egy-két év múlva. Sokat nőttél nyolcadik óta, ezért nem tudsz hirtelen annyit hízni, amennyit szeretnél. Nem kell rá semmilyen segítség, természetes így, ahogy van / ahogy vagy!
2017. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 16. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyi egy nyári szünet alatt felhizlal 10 kilót rád :D
2017. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 soma9111 ***** válasza:
több kalóriát kell elfogyasztanod, mint amennyit a szervezeted elhasznál
2020. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!