Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » B12 injekció során felszedett...

B12 injekció során felszedett már valaki pár kilót? Tapasztalatokat kérek

Figyelt kérdés

1hónapig beteg voltam ,legyengült az immurrendszerem ès ezalatt az 1hónap alatt fogytam is,keveset ettem ,nem volt sok étvágyam , most tartok a 3 injekciónál és sokkal jobb az étvàgyam , ,viszont, nem vagyok hajlamos az "elhîzàsra nagyon, de lehet arrol szó hogy legalàbb +1,2kilót meghízzak?

Van aki hízott tőle? Mik voltak a tapasztalataitok?



#hízás #vitamin #B12 #B12 vitamin injekció
2017. dec. 22. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán megtörténhet injekció nélkül is betegség után. Bár szerintem elég logikus hogy ha betegség után amikor nem eszel annyit hízol hogy ha elkezdessz normálisan enni.
2017. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hiába sokat eszek nem hízok,vagy inkàbb nehezen, nem vagyok hajlamos rá :( igaz hogy most legalabb van étvàgyam,nem úgy mint azelőtt ,de remélem az injekció utàn lesz eredménye
2017. dec. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!