Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » B12 vitamín szedhetek ha meg...

B12 vitamín szedhetek ha meg vagyok fázva? Vagy inkább ne vegyek be belőle? Lehet valami bajom belőle?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, de megfázásra jobb lenne a c-vitamin.
2018. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nincs nagyon étvágyam néha, és anyum azt mondta hogy vegyem be. Jamieson B12 van ezt mondta az anyum hogy vegyem be. De én bevettem CELASKONT mert az is vitamin. Iszok naponta 6-7 kancso teát citromosat, nem vagyok annyira beteg de kicsit náthás és tudjatok milyen az ha a fiú megbetegszik akkor megáll a világ :D
2018. jan. 3. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A celskon csak egy művitami, nem sok hatása van a szervezetre. Természetes anyagból kell C vitamint használni.
2018. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy hívják? Milyen c vitaminok vannak? És vannak olyanok is hogy hangulat változó?
2018. jan. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!