Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi vizet isztok egy nap?

Mennyi vizet isztok egy nap?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy héten fél litert iszok, tudom, hogy kéne inni, de nem megy, szomjúság érzetem sincs.. változtatni akarok minél előbb, de nem tudom, hogy tegyem.

2018. jan. 4. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3liter az alap, a sport és hőmérséklet na meg a meló növelhet rajta... nyáron eddig a rekordom 8.5liter, de az kőműves meló volt, besegítettem egy havernak.
2018. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmérni, mert mire eszembe jutna, már rég ittam 3 különböző edényből, de kb. 2-4 liter, változó.

Amikor nagyon odafigyeltem s mértem, akkor 4-5 liter volt, bizonyos étrendeknél kell nekem ennyi kb. 65 kilóhoz, meleg és mozgás nélkül is.


Fél liter csak akkor jó, ha nedvdús az étrended. Hiszen a vízbevitel számít, ételből pedig lazán jöhet valakinek 2-3 liter is, ha sok főtt gabonát, levest, zöldséget és gyümölcsöt eszik.

2018. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az étrendem sem olyan hu de folyadékpótló. A csíkozást kipróbálom:)
2018. jan. 4. 21:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Télen nagyon keveset, de ilyenkor forró csokit, és teát iszok 95%-ban.
2018. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon sokat 5-6 liter vizet iszok egy nap , nyáron meg nem is számoltam , de tudom , hogy mindig nagyon sok vizet iszok
2018. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj orvoshoz, mert valószínűleg komoly gondok vannak a cukroddal... utolsó.
2018. jan. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 héten megyek terhelések vizsgálatra , de az orvosom szerint nagy esélyem van a cukorbetegségre ( suliban már jó pár tanár mondta , hogy ez így nem lesz jó és végleg rá tudtam magam venni , hogy el mennyek ezzel az orvoshoz ) . Vérvételen nézték akkor is elég magas eredmények jöttek . Ugyohogy a következő 1-2 hétben valami majd csak ki derül , hogy mitől lehet .
2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!