Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ma sokat ettem?

Szerintetek ma sokat ettem?

Figyelt kérdés
Ünnepek után 2 kg-mal nyomok többet 156 cm/51kg vagyok jelenleg. Eléggé elkezdtem kerekedni, szélesedni csípőben, combosodni, fenekem se kicsi. Párom szerint ez így okés, neki tetszem, szerinte egy nő így nő., de én érzem, hogy elhagytam magam és szeretnék mozogni, egészségesebben enni, mert "lötyögök", nincs kondim 25 évesen... Kissé elszaladt velem a ló nasi terén az utóbbi hónapokban. Viszont eléggé nehézkesen indul a napom, mert folyton rajtam van a zaba. Szinte sóvárog a lelkem egy kis nasiért, de nincs kéznél semmi, direkt nem vettem a boltban. Reggelim: fitnes kocka sokmagvas barna pékáru 1 szelet svajci sonkával, sajttal. Mellé kávé nádcukorral, tejszínnel. Ebéd: kelkáposzta leves kenyér nélkül. Másodiknak pulykamell csalamádéval, a krumplit nem ettem meg. Nasi: egy db narancs. Gyógytea, gyümölcstea cukor nélkül, magneziumos pezsgőtabletta. Mivel megint éhes voltam megettem egy tonhal konzervet ami kb 4.kiskanálnyi és egy kis szelet magvas barna kenyeret hozzá. Még mindig ennék, de már csak egy kis adag salátám van görög feta sajttal a hűtőben. Ha tudtok nekem ajánlani youtuberol cardios, teljes testedzés videokat, szívesen fogadom.
2018. jan. 6. 16:35
 1/1 anonim válasza:

BMI = 20.96 kg/m2


Testsúlya jelenleg az egészséges tartományba esik.


Az ideális testsúlytartománya 45.0 - 60.8 kg között van.


Ön remek formában van!


Írja a kalóriaguru.hu Megértem,hogy kövérebbnek látod magad, 2 kg zsír tényleg tud rontani az összképen, de nem vagy kövér, csupán ,,skinny fat". Elég egy egészséges étrendet kialakítanod és rendszeresen sportolnod, nem ajánlom a fogyókúrát,mert testileg lelkileg kikészíthet Téged.


Kb. 900 kcalt ettél ma, nem csodálom,hogy éhes vagy. Még egyél legalább 300 kcalt, mert ahhoz,hogy ne izomból fogyj,hanem zsírt égess, 1200 kcalt kell enned, különben a szervezeted éhező üzemmódba kapcsol, és elkezdi raktározni azt a keveset is,amit magadhoz veszel. Kérlek olvass utána, mielőtt belekezdessz.(;

2018. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!