Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési problémák? Valaki...

Mitérdekeltéged kérdése:

Étkezési problémák? Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 eves lany vagyok es van par problemam az evessel. Napi 2 maximum 4 etkezesem van es egyik se foetkezes. Legkorabban 11kor eszek azutan ha meg ehes vagyok egy kis gyumolcs vagy joghurt aztan mikor hazaerek sulibol delutan 5kor es nagyjabol ennyi. Ha 10elott eszek akkor rosszul vagyok az eteltol ertsd ugy hogy hanyingerem van es gyakran kihanyom. Vagy ha sokat eszek akkor is eros hanyinger majd hanyas kovetkezik. Ha nem eszek elso etkezest legkesobb delutan 2ig akkor azert vagyok rosszul mert leesik a vercukrom. Probal a baratom rabeszelni hogy egyek de egyszeruen nem megy, ha valakitol edesseget kapok akkor azt csak bedobom a szekreny legmelyere hogy ott jo helyen van. Igazabol nem tudom en se megmagyarazni miert is van ez de hatha ti tudjatok. Amugy meg egy apro dolog hogy utalok ugy enni hogy pl szunetekben mikor az egesz osztalyom lat meg ilyenek. Akkor nincs ilyen mikor otthon vagy barati tarsasaggal vagyok mert elottuk merek enni.

2018. jan. 8. 19:15
 1/2 anonim válasza:
Meg vagy elégedve az alakoddal? Hány éves vagy?
2018. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok nem egyaltalan nem pedig allitolag van alakom bar a vekonysag nem azt jelenti hogy van is alak
2018. jan. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!