Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételekkel lehetek...

Milyen ételekkel lehetek folyamatosan friss?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor amikor nem eszek vagy csak alig szellemileg friss vagyok egésznap. Máskor meg amikor pl multivitamint szedek, megnő az étvágyam és ha normális mennyiségeket is eszek fáradt leszek tőlük, legalábbis nem olyan friss.Ugyanez van, ha gyümölcsöt is eszek. Az sem való nekem


Persze az, hogy éhezzek nem kivitelezhető és egészségtelen is. Mit tegyek? Miket egyek?


2018. jan. 11. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, rendszeres étkezés, sok vizet igyál, ne egyél fehér lisztes cukros tartósítós dolgokat és egyél sok zöldséget gyümölcsöt. Ha hullámzó az étkezésed nem csoda hogy a közérzeted is az.
2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, én fizikailag vagyok frissebb evés nélkül, edzeni is mindig éhgyomorra jó, sok ilyen ember van.

A gyümölcs engem is lenyom, elvégre cukor, de csak nagyobb mennyiségben, kicsiben inkább frissít. Lehet, hogy szénhidrátszegényen kéne étkezned, s ha evés nélkül jobb, akkor minél később enned a nap folyamán, amennyiben úgy remekül működsz, nyilván nem erőltetve, de pont ez az, hogy úgy tűnik, ez jó neked. De azért a szénhidrátszegény korábbi evéseket megpróbálnám előbb, hátha. Próbálkozni kell.

Persze ha csak este eszel, akkor jó sokat kell egyszerre, nem tudom, ez neked megfelelő és egyáltalán kivitelezhető-e.

2018. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez az hogy a gyümölcsök nem valók embernek. Már napi 3 almát nem is javasolnak fogyasztani. A gyümölcscukor ráadásul ugyanolyan rossz az agynak mint a zsír.Útálom is a gyümiket


A fehér kenyér az amit tudok csak enni a többi a teljeskiőrlésű meg a barna is kikezdi a gyomrom.

sok vizet iszom

2018. jan. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!