Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egy csésze kávé káros?

Napi egy csésze kávé káros?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csésze nélkül nem annyira..
2018. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szlory ***** válasza:

ááááááá "csésze nélkül nem" :D meg cigi nélkül sem! :D


1-2 csészényivel megihatsz nyugodtan, bizonyos tekintetben még jót is tesz.

2018. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem káros. Idd ha jól esik.
2018. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy csésze kávé az lufi, kivéve, ha érzékeny vagy a koffeinre.

Ha nem vagy az, akkor kifejezetten előnyös a kávé fogyasztása, mértékkel.

2018. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy napi egy csészétől bajod lenne.
2018. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az, hogy valaki nem tudja addig kinyitni a szemét és már áhítattal beszél a várva várt reggeli kávéról igenis függés... És számtalan ilyen ember van.
2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: napi egy kávé nem azt jelenti feltétlen, hogy nem tud nélküle felkelni. Én pl. felkelés után 3 órával a reggeli mellé szoktam inni, mert szeretem az ízét. Ha akkor nincs időm, akkor ebéd után. Egyáltalán nem függés, ha nem jutok hozzá sincs bajom...
2018. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Senki nem beszélt itt áhitatról. Én kissé kávéfüggő vagyok, de délután 2-ig sosem iszom kávét és nem is élénkít, úgyhogy fizikai függés nincs.

Szerintem se jó, ha valaki kávé nélkül nem tud létezni, de persze rosszabb dolgok is vannak s nem kifejezetten erről volt szó. Legjobb tudomásom szerint (és sokat olvastam erről) a kávé egyáltalán nem káros (de nem szeretem a stimulálószereket, így ha rám erősen hatna élénkítőleg, személy szerint nem innám).

2018. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez olyan buta kérdés. Ha kívánod, szereted, akkor is meg fogod inni, ha káros, ha nem. Ha meg nem szereted, akkor teljesen mindegy, hogy káros e, mert nem iszod.
2018. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!