Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés

Nagyon nyápic testalkatom van és szeretnék egy kis zsírt felszedni.

Tudom mindenki azt mondja hogy vékonyan sokkal jobb, de én önszántamból ki szeretném próbálni,hogy milyen a kövérség.

Lécci a lebeszélő kommentektól kíméljetek. 15/F



2018. jan. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

“önszántamból ki szeretném próbálni,hogy milyen a kövérség.“😂😂😂

Van akinek olyan a genetikaja, hgoy barmit osszezabal semmit sem fog hizni.. Ha te is ilyen vagy, akkor remenytelen eset kicsit. Baratnom es egyik baratom is full sovany, pedig nem esznek keveset.

Amugy ha megprobalnad megis, akkor ne azt csinald, hogy megeszel naponta 10 zacsko chipset meg 5 csaladi pizzat. Noveld szimplan a kaloriabeviteled, amikor eszel probalj enni egy kicsit tobbet. Ha eddig 1 szendvicset vittel suliba, vigyel most 2-ot es igy tovabb

2018. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha girnyó a genetikád, akkor majd 30-40éves korod után számíts elhízásra, mert akkor kezd el romlani az anyagcserénk nekünk férfiaknak. Én is 30éves koromig 65kiló fölé nem tudtam menni.
2018. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1él sok csokit
2018. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg igazából hogy sokat egyél.
2018. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyél egész nap míg ki nem pukksdsz és mozogj annyit hogy az növelje az étvágyat.

Továbbá olvass utána egyéb étvágy növelő trükkre

2018. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!