Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hany eves kortol kezdenek el...

Hany eves kortol kezdenek el hizni az olyan szemelyek akik altalaban vekonyak barmit esznek?

Figyelt kérdés
Tesom meg 35 ev nem kezdett el izni a szuleim 40-tol mar hiztak, ti mikor kezdtetek el hizni? Vagy kb. hany eves kortol kellett figyeljetek arra, hogy mit esztek? Jelenleg 21 vagyok es barmit ehetek mert nem latszik meg de szeretnem tudni mikortol kene szamitsak arra, hogy ideje vigyazni..

2018. jan. 7. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő és pláne nem egzakt...

Legjobb haverom 29 évesen váratlanul kigömbölyödött, addig csontkollekció volt...

Apám meg 76 múlt és egész életében ilyen típis volt, soha nem kellett "vigyázni az alakjára"

2018. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anya 35 éves koráig tök vékony volt, és ha nem kell szteroidot szednie a betegségére, akkor szerintem még most is az lenne, bár akkor is a gyógyszer mellékhatása miatt puffadt fel, de az nem zsír volt rajta, pedig sokat evett mindig is.


Apám 60 éves és vékony, nagyapám 80 évesen is szikár, vézna férfi volt.


Én 28 vagyok, 169/54, de ha éjszaka nem kelek fel enni, akkor egy hét is elég, hogy lefogyjak 49-50 kilóra :(

2018. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!