Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmiriggyel izmot hízom,...

Pajzsmiriggyel izmot hízom, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amit tudni kell rólam,hogy 15 éves lány vagyok,ekto-mezomorf testalkattal (tudom,hogy sokak szerint ezek hülyeségek) soha nem voktam az a szörnyen nagy étvágyú,de ha mégis beettem,nem jött fel rám egy deka sem. A kórosan sovány kqtegóriába tartoztam,azonban izomzatom még ígyis fejlettebb volt a koromnak megfelelő átlagnál. Aztán elkezdtem hízni. A pulzusom ezzel egy időben lelassult,a hangom rekedtes lett,folyton fáradt voltam (meg ezek mind igazak most is :D),koncentrálni sem tudtam úgy. De mivel a kóros sovány kategóriában voltam,nem törődtek vele,örültek is,hogy gyarapodom. Most viszont már elküldtek egy pajzsmirigyhormonszint vizsgálatokra (habár még most sem értem el az egészséges szintet). Furcsa azonban,hogy zsírból nem híztam, csak izom épült rám. Pedig semmit nem edzettem,erősítettem,semmi tömegnövelőt nem ettem. Az étvágyam is csökkent/csökken,és az izom épül. Tényleg izom épül! Ha esetleg valaki feltételezné,hogy nem tudom megkülönböztetni. Hogyan lehetséges,hogy még pajzsmiriggyel sem a zsír jön fel rám? (nem mintha zavarna,csak lehet ilsen?:D)Azért,amiért alkatom alapján nem vagyok a zsírépülésre hajlamos? És mi lesz,ha apajzsmirigy gyógyszert szedem? Ez leépül? Kérlek ne nézzetek hülyének,hanem segítsetek!!

2018. jan. 18. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!