Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki írna egy 14 éves 154...

Valaki írna egy 14 éves 154 cm-es,49kg-os, anorexiából gyógyuló lánynak egy súlytartó étrendet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék normálisan, bűntudat nélkül legalább 1100 kcal-t enni. Eddig cak 500-800 kcal-t ettem egy nap. Ma kitört a botrány és érzem, hogy változtatnom kell. Pszichológushoz is fogok járni. Addig valaki tudna nekem írni étrendet? Ami nem hízlal? Nagyon megköszönném, mert már nem bírom, ami itthon történik :((((

2018. jan. 19. 14:50
 1/3 anonim válasza:
91%

Szia! Én is egy anorexiából 'gyógyult' lány vagyok (pont olyan magas egyébként,mint te) úgyhogy teljesen át tudom érezni a helyzeted.Sajnos azzal nem tudok segíteni,hogy úgy térj vissza a normális étrendre,hogy közben ne hízz. Tudom,hogy ez szörnyű,szörnyen hangzik,de sajos ez így van. De...és modt figyelj!

Én most azt javaslom,hogy ugrsszd meg nagyon a kalóriabeviteled (nagyon jól tudom,hogy mindenki azt írja,hogy lassan növeld,de akkor kevesebb kilónál fog hozzászokni a szervezeted és már normálisan eszel,és nem id hízol tovább 😉) Ezek a kaják legyenek egészségesek,fehérjében dúsak (izom épüljön😉)! Ez talán a bűntudat legyőzésében is segít,hiszen alapvetően "nem hízlaló" kajákat eszel,ez kicsit meg tud nyugtatni. Mivelaszervezeted felborult,ezért nem kell aggódnod attól se,hűgy jajj,most jönnek a zsírpárnák,mert eleinte az egész kalóriát elkapkodják a leépült szerveid+a barna zsírszöveted épül vissza (ettől nem fogsz majd fázni). Tudom,hogy rémisztő lesz. És nem ígérem,hogy nem fogsz megtántorodni,mert hazudnék,ha ezt mondanám. Ezért azt javaslom,hogy ezt az üzenetemet most mutasd meg valakinek,aki segíteni tud neked mimden nap,aki úgymond csúnyán szólva 'felügyel'. És mostnég ne nagyon mozogj,azt is vezesd fokozatosan be az életedbe! Tenyleg,semmi futkorászás ne legyen😉! Egyébként mióta vagy/voltál anorexiás? Nyugodtan írj rám privátban,ha ban kérdésed/kedved!☺

2018. jan. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Te NEM gyógyulsz, hanem masszívan beteg vagy.


Hízni KELL mert mondják, de te nem AKARSZ. Addig hagyjuk is egymást, majd ha TE is gógyulni szeretnél, visszatérünk a dologra.

2018. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2es válaszoló: gyógyulni akar,hízni nem...jut eszembe...te szeretnél hízni? Nem? Hát akkor te is beteg vagy!!...😒😒
2018. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!