Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Mit tegyek, ha folyamatosan enni akarok?

Figyelt kérdés
mostanában folyton eszem... ezt mondjuk, nem úgy kell elképzelni, hogy tíz zackó csipsz kétszáz tábla csoki és desszertként öt bigmac, ilyenekt soha, hanem zöldségeket, gyümölcsöket, meg teljes kiőrlésű kenyeret sonkával, de nagyon sokat... hízom is eléggé, meg idegesít is, hiába próbálom magam mással elfoglalni, egyszerűen nagyon vágyom a kajára, hiányérzetem van ha nem eszem, és soha nem lakok jól. forduljak pszihiháterhez??? vagy mit tegyek? terhes biztos nem vagyok, legfeljebb az istentől:DD
2007. dec. 1. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dilidoki,csupán a szervezeted készül fel rendesen a tére.Próbálj meg minél több citrusfélét enni,mert azok elméletileg gátolják a zsír lerakódását.Amúgy ez a hiányérzet valamilyen vitaminhinyra is utalhat,és azért etet ennyit a szervezeted,h hátha helyre tudja állítani a dolgot.Ha nem múlik próbálj meg beszélni egy dietetikussal.
2007. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én is a bejött hidegre gondolok elsősorban, érdemes lenne vitamint szedni és rostosakat enni, az jobban eltelít. Másodsorban tényleg lehetnek pszichés okai, de nem hinném, hogy súlyos eset lennél, csak valami helyett pótcselekszel. Jól gondold végig, csinálnál-e valamit másképp az életedben, meg vagy-e elégedve magaddal. Harmadsorban pedig állhat mögötte anyagcsere-probléma. Ha az evés mellé jóval többet is iszol, magas vércukorra lehet gyanakodni. Azt ki kéne zárni egy cukorméréssel (gyógyszertárakban is elvégzik már). Nagy baj biztos nincs, de kár a plusz kilókért!
2007. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%

Szia!

Szerintem Candida vizsgálatot kellene kérned a háziorvosodtól.

2007. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Azt is meg lehetne próbálni, hogy mást is ennél, nemcsak zöldségeket és gyümölcsöt, stb. Szerintem a szervezetnek sokmindenre szüksége van. Én a helyedben mindenfélét ennék, hátha akkor nem reagálna a tested így! Nem híznál jobban, mint így. Persze az is jó lenne, ha sokat mozognál, friss levegőn lennél. A hiányérzet azért lehet, mert csak néhány félét eszel és hiányzik a többi. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de mi lenne, ha megennél egy adag húslevest, majd pörköltet nokedlivel és uborkával, és valami süteményt?

2007. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj arra legközelebb mikor éhes leszel, hogy mennyit hiztál és hogy nézel ki jusson eszedbe mit teszel magaddal ha annyit eszel..

unalomból eszel tán? van párkapcsolatod?

2007. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!