Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogyhatnék le?

Hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Valami ötlet hogy tüntethetném el a hasam? Ti mivel próbálkoztatok? Hogy érzitek magatokat a bőrötökbe?
2018. jan. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltünteted a hasadat, akkor csak egy lyuk marad a közepeden, ami nem néz ki jól és még egészségtelen is. Inkább csak maradjál úgy kinézve, ahogy vagy, rajtad kívül valószínűleg nem zavar senkit ahogy kinézel. Hacsak nem vagy egy bányarém.
2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet.
2018. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatokat csinálj! Az a lényeg, hogy naponta végezd el.
2018. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hasizomgyakorlattól nem fogy az ember...


Kérdező, erre nem mindenkinek ugyanaz a megoldása, még én is mást csinálok rá különböző méretű feleslegnél...

A lényeg persze ugyanaz, kalóriadeficitben kell lenni.

Ha a kalóriaigény kicsiny, akkor kvázi elkerülhetetlen a mozgás, bár az egészséges életmódhoz eleve szükséges.


Én életmódot váltottam és jobban érzem magam így (csak fogyni nem fogyok egy ideje, mert az nekem nehéz, de már megvan a módszer, csak egy kis elszántság kell). A jelenlegi étrendem szerintem nekem egészségesebb, egyértelműen jobban laktat, mint a régi. Jobb időszakaimban mozgás is van, nem sok, csak némi séta és torna és súlyzózás, de azért az se rossz, már eleve a séta is többszáz kcalt éget, az az én kalóriamennyiségemnél jelentős.

2018. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindegyiket egyesével megfogadom és kipróbálom.
2018. jan. 21. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!