Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Lidlben kapható reggeli...

A Lidlben kapható reggeli vagdalt mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Kibontottam és ilyen rezgő-fityegő takony zsír nem is tudom milyen cafatok vannak körülötte. Az egyik ismerősöm ezt lazán megeszi, de nekem valahogy nem szimpi a dolog. Mennyire egészséges egyáltalán? És mi az az átlátszó rezgő kocsonya rajta?

2018. jan. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én imádom és nagyon finom. *-*

Nincs semmi baj azzal az átlátszó zsíros kocsonyával, az is naon fincsi.

Szerintem érdemes fogyasztani.

2018. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is a hús "része". Azt hiszem a sós víz-zsír csapódik ki a tetején. Ez egyáltalán nem teszi rosszá, és ettől nem számít rossznak a hús.
2018. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még talán az az egyik legehetőbb húsféle szerintem. Az a sós taknyos kocsonya meg szerintem is finom.
2018. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég zsíros a vagdalt. Nem mindenki szereti, egyél sonkát, vagy ami számodra gusztusos. Én sem szeretem a vagdaltat.
2018. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges. Ez biztos.
2018. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne kalória bőven az biztos, de semmi egészségkárosító dolog nincs.
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám egészségesnek. A Lidl termékei még a jobbak közül valók, de a feldolgozott hústermékek nem épp egészségesek. Nem fogsz belehalni, de nem alapoznám erre a mindennapi étkezésem. Néha belefér. A kocsonyás rész az zsír, esetleg kocsonya (kollagén fehérje/zselatin) lehet, ami nem egészségtelen. A magas zsírtartalma miatt sem enném rendszeresen.
2018. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészséges a legteljesebb mértékben. Ez biztos.
2018. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!