Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok kövér?

Miért nem vagyok kövér?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszem, beleszámítva a rendes kaját, édességet. Van hogy egyszerre megeszem egy tál tésztát, aztán még simán megeszek egy tábla csokit és nutellás kenyeret, meg nutellát magában, szóval rengeteg cukros ételt fogyasztok és utána nem is vagyok rosszul, sőt, továbbra is kívánom az édeset. De ennek ellenére nem vagyok dagadt, sőt, egész vékony vagyok.. Ez miért van így? Lehet ebből baj ha továbbra is ilyeneket eszem?
2018. jan. 21. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kövér vagy.:D
2018. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészségi problémád lehet, ha rosszul eszel, illetve később elhízhatsz, de ha megfelelő a genetikád, még durvábbak mellett is egészségesen éled le az életed... Persze bizonyos étrendi problémákra nem hat a genetika, pl. vészesen fehérjeszegény étrenden nem élhetsz akármeddig.


Én a magam részéről igyekszem megfelelően táplálkozni, bizonyára igen jó gének mellett is. Jobban is érzem magam így, de amúgyis hosszútávra tervezek. A jó génjeim pedig nem terjednek ki a fogaimra s nem akarom még jobban rontani őket a cukrokkal...


Olyan van, hogy rengeteg étel mellett sem hízik valaki, genetika ez is (már ha nem alapból is gyors anyagcsere, de az szerencsétlen dolog, ott ha normálisan eszel, lefogysz, muszáj rengeteget enni, izmosodni átkozottul nehéz).

2018. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust. Csak a szája nagy. Kollégám is: "én rengeteget eszem..." Aha. Én bent 2x keveset meg 1x jó adag főtt kaját. Ő egyszerre eszik viszonylag sokat. De! Én 10 perc alatt bent vagyok, ő meg majd két órát utazik. Addig sem eszik. Reggelizni sem szokott... Így aztán hiába eszel te is bármit is, kicsi vagy és a kicsi gyomrodat eszed tele egyszer-kétszer. Ez nagy lókuki!
2018. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden nap vágj fel egy fél kilós kenyeret és zabálj vele finom füstölt májast és kolozsvári szalonnát majd igyál rá napi 2.5L cukros kólát és már sem leszel vézna.

Egyébként pedig mindig attól lehet rendesen hízni ami igazán jólesik.)

2018. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!