Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit és hogyan kéne ennem?

Mit és hogyan kéne ennem?

Figyelt kérdés
Ápolónő vagyok 100 kg és 165 cm. Senki nem mond kövérnek, de én érzem. Sajnos a volt párom is és én is kellettem ehhez a nagyfokú elhízáshoz, hiszen szerettünk enni, de ő nem hízékony.Nagyon nagy a motiváltságom hogy elkezdjek egy életmódváltást, de azt hogy hogyan nem tudom. Minden étrend úgy van megtervezve hogy nappalokra. De én van hogy úgy dolgozok, hogy N, É, É, szünet, N, É,É,É, szünet N,N...stb és mindig 12 órában. Más munkahelyre nem szeretnék átmenni, mert imádom ezt csinálni (SBO). Hogyan lehet ilyenkor kialakítani egy étrendet? És a mozgást? Mert a szoros beosztás és túlórák miatt nem tudok elmenni terembe, viszonyt itthon tornáznék, de nem tudom mik lennének a megfelelő gyakorlatok.

2017. nov. 22. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor éjszakás vagy, neked gyakorlatilag megfordul az egész napod - eszerint étkezz, ne azzal foglalkozz, hogy épp fent van-e a nap vagy nincs :) Ha sötétben reggelizel, és holdfénynél ebédelsz, akkor ez van, a szervezetednek nem számít. Ugyanazokat az ételeket eheted, ugyanolyan időközönként.
2017. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!