Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm 175 cm és 60 kg körül van.

Azt mondta szeretne 45-50 kg lenni.

Csak én gondolom, hogy ez nem normális?

Milyen következményekkel járhat ez?Már így is sovány, de ő ezt nem látja.



2018. jan. 27. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
18 éves, ez lemaradt.
2018. jan. 27. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak te gondolod így, sajnos sok ilyen ember van.

Mivel egészségtelen súlyt akar (jó, bizonyos szitukban még épp lehet egészséges, van, aki genetikailag igen vékony, de jól eszik és működik, ez speciális eset), annak eléréséhez s megtartásához különösen keményen kell küzdenie, ha az edzést is hanyagolja, akkor keményen koplalnia is, mivel a szervezetének több "esze" van és tiltakozik. S itt elég könnyen bele lehet sodródni tápanyaghiányos betegségekbe, tönkretenni az emésztést... De persze lelkileg is kikészülhet az ember. Nagyon sajnálom a komoly evészavarok áldozatait, van egy jól működő, normálisan kinéző fiatal emberi test és elrontják.

2018. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már így is sovány. én vagyok 60 kg körül, és 10 cm-rel alacsonyabb vagyok. pont tegnap mondták, hogy vékony vagyok. de tényleg viszonylag az vagyok. milyen lehet a barátnőd?
2018. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az anorrexia nevű betegség. Fő jellemzője, hogy az illető kövérnek érzi magát még akkor is mikor már jártányi ereje is alig van. Ezt a pszichiáterek tudják hatékonyan kezelni
2018. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is qrva vékony.

Én azt csináltam, hogy a strandon megkértem, hogy válasszon ki egy olyan nőt akiről úgy gondolja, hogy már nagyon sovány. Mondtam neki, hogy feltűnés nélkül álljon mellé, én meg lefotóztam kettejüket együtt.

Megszűnt az anorexiája , úgy ledöbbent.

2018. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!