Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem akarok enni (? )

Nem akarok enni (? )

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem akarok enni.Mielőtt bárki elkezdene kioktatni , szoktam enni nem ezzel van a baj hanem azzal hogy bár eszek mégse akarok.Megesz a bűntudat minden étkezés után.Az elején fogyni akartam (hozzátenném hogy edzésel) ezért csökkentettem a napi kalória bevitelemet de azt se sokra.De mostmár nem csak a fogyásról szól az hogy megakarom tagadni az ételt (kevés sikerrel) hanem arról is hogy nem érzem magam jónak úgy érzem ha eszek akkor senki se fog szeretni sose.Úgyérzem a túlélésről szól , hogy meddig bírom ki éves nélkül , mennyivel kevesebbet tudok enni mint előző nap.
2018. febr. 3. 22:50
 1/3 Nagypolett7036 válasza:
Menj orvoshoz . Ez valami bulémia vagy anorexia vagy ilyesmi . Nem igazán értek hozzá de ez nem normális . Keress fel egy orvost .
2018. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezt hívják anorexiának, és haladéktalanul fordulj pszichológushoz!
2018. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem, valaki miért nem fogja fel, hogy az élethez kell enni, de jó szakemberek bizonyára több eséllyel tudnak segíteni. Neked segítség kell, ez nagyon komoly probléma.
2018. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!