Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek holnap ez a...

Szerintetek holnap ez a reggeli megfelel? Súlytartás gyanánt.

Figyelt kérdés

35g kölest vízbe megfőztem èdezítővel, 2ek (natur,cukortalan,házikèszítèsű)tökpürèt adtam hozzá ès 25ml tejet csak hogy krèmesebb legyen.

16/L



2018. febr. 14. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 25 kg vagy 80 cm mellé akkor igen.

Egyébként: NEM.

Menj orvoshoz anorexiával (legvalószínűbb eset).

2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éhenhalni ideális.
2018. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiába nèzel le, nem vagyok anorexiás, de 35-50g köles nagyon megdagad..nagyon laktató. +tej, sütőtök.
2018. febr. 14. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nagyobbnak néz ki, és te, személyesen laktatónak nézed, nem lesz benne se több kalória, se több tápanyag -_-
2018. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
50g köles pont 5,5g fehérje és 170 kalória, úgyhogy ne hazudozz már légyszi, hogy nem kevés.
2018. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor valaki mondana nekem valami finom köles receptet? Nagyon megszerettem. Jöhet sos es edes is
2018. febr. 14. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért gond, ha valaki kicsit reggelizik. Nekem egy teljes évben kevesebb a reggelim, mégis sok feleslegem van (ha reggeliznék, még sokkal több lenne), a kettő nem függ össze.


Kérdező, súlytartáskor az a fő, hogy átlagosan annyit vigyél be, amennyit elhasználsz. Kinek 0, kinek 3000 kcal a reggelije súlytartáskor, nem ezen múlik. Szerintem egyél annyit, amennyit akarsz, amennyivel jól érzed magad...etc.

2018. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a körözött ízesítésű köleskrémet? :) Nekem jobban bejön, mint a túrós.

Párszor csináltam kölesrudit is, roppant finom és meglepően kalóriaszegény, csak nekem túl vizes, de én a tömény zsíros cuccokhoz vagyok szokva. Ha nem zavarnak a kicsit speckó alkatrészek, mint amilyen a kókuszliszt (bár bizonyára sima, darált kókuszreszelékkel is működik, de kicsit azért más lesz, a kókuszliszt remekül szívja a vizet), előkereshetem a receptet.


Még a köles kicsiségéhez... Millió ember eszik napi 3-4 dkg zabból kását úgy, hogy tele se rakja mindenfélével s nekik elég, akkor is, ha kövérek s oda is csak eljutottak valahogy. Szinte nincs határa, mi tudja jóllakatni az embert... A szűk családomban mindenkit kizárólag rengeteg kalória, de azért nem hiszem azt, hogy mindenki ilyen.

2018. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

76%-os: nem kell minden kérdésnél játszani az agyatlan hülyét csak hogy kötekedhess, rajtad kívül mindenkinek egyértelmű hogy egy kb 200 kalóriás reggeli nem ideális súlytartásra hacsak nem kb 35 kiló az a tartandó súly.


Kérdező: a köles krémként friss zöldfűszerekkel is nagyon finom egy teljes kiőrlésű zsemlével és zöldségekkel.

2018. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kötekedtem, csak leírtam a tényt, hogy egy pici reggeli tökéletes lehet súlytartáshoz (ahogy fogyáshoz és tömegeléshez is). Nem mindenki tud reggel sokat enni, ez annyira meglepő? Sosem találkoztál még ilyen emberekkel? Pedig sok van. Az ebéd szokott nagyobb lenni, a vacsora és a reggeli opcionálisan az s van, aki még többször eszik. Sok szerencsét napi sok nagy étkezéssel annak, akinek 1500 kcala súlytartó kalóriabevitele... Márpedig ilyen is van.


De biztos én vagyok az idióta, nem az, aki pl. anorexiával vádol valakit, akiről az égviláson semmit nem tud. Egy kis reggeliből semmi nem következik.

2018. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!