Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezt ettem ma. Milyennek...

Ezt ettem ma. Milyennek talaljatok? 165cm/52kilo/17ev/lany

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 dl kakao(cukor nelkul)+4 db cuk.ment.keksz+1 tk méz

Tízórai: gyümölcssalata (150g korte,130g alma,1 db kivi+4 db cuk.ment.keksz)

Ebéd: 150 g hajdina(ezt mar fozes utan mertem,szoval nagyon felszivta magat vizzel,megdagadt)+3 sav.uborka

Uzsonna:2tojasrantotta+hagyma+uborka

Vacsora:1 dl kakao(cuk.nelkul)+ 150g fokhagymas sult ponty



2016. márc. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy magadra kéne szedni 10-15 kg izmot, hogy emberien nézzél ki, ez elég szar...sőt, ez még a meglévő, alig izmaid megtartásához is kevés
2016. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kihagytam a reggelinel 3 szelet csirkemellsonkát.


válaszolónak: Szerinted több fehérje kellene?

2016. márc. 9. 20:53
 3/8 Morozov válasza:

Az azért erős túlzás, hogy magadra kellene szedned 10-15 kiló izmot, nem kell minden lánynak testépítőnek lennie...ha 5 kiló izmot felszednél még, szerintem akkor lennél tökéletes.

Javaslom, hogy növeld kicsit a fehérjebevitelt és járj el edzeni.

2016. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

több fehérje meg több kalória, ez masszív éhezés

#3 10-15 kg izomtól messze nem lesz testépítő

2016. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Testépítő az, aki direkt s nem kicsit esztétikai célzattal izmot épít, lehet vézna és kövér is az elején... Nemcsak versenyző testépítők vannak.

10-15 kiló plusz izommal lánynak elég kigyúrt lenne, igen. De nem kell mindenkinek annyi izom. A párom harmincas férfi és 176 centihez 63 kilóval néz ki jól, plusz izmokat nem akar. Joga van hozzá, de majd testépít ő is egyszer, az egészséghez szerintem nem árt, főleg, ha nem kemény fizikai munkás az ember és nem is sportol.


Nem számolom ki, de a fehérje kicsit kevés. A kalóriát nem tudom, ahhoz főleg számolni kéne. Mik a céljaid ezzel? Fogyni? Súlyt tartani? Gondolom, nem a tömegelés, bár én azt csinálnám.

2016. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csirkenek megmutattod hol a sonkaja? Akkor mar inkabb csirkecombot egyel az is jobb sot ha meg egyel egy kg csirkecombot akkor is jobban jarsz mint ezzel
2016. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sulyt szeretnek tartani.Minden nap futok 4.5 km-t is
2016. márc. 10. 08:44
 8/8 anonim válasza:
Milyen fura , hogy vagy 5× kiírod ugyanazt sak kicsit másképp😂😂😂
2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!