Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egeszseges reggeliket...

Milyen egeszseges reggeliket tudtok?

Figyelt kérdés
Sulytartas, de egeszseges eletmod a celom. Mi fer bele?

2015. szept. 26. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem bevált, az a zab. Natúr joghurtba szoktam tenni 30 grammot, ízesítésnek mehet bele 1-2 csepp méz, vagy még jobb valamilyen gyümölcs.


Nem egy finom kaja, és elég unalmas is (bár akinek van kedve reggel szöszölni vele, sokféle zabrecept létezik, van aki megfőzi például), de diéta szempontjából nagyon bevált, mert kevés is laktat belőle, a reggelim kb. 200 kalóriás szokott lenni, így még egy csomó kalóriám marad a többi étkezésre, mégis délig vígan jóllakott vagyok, nem kell tízórai sem, nem vagyok éhes egyszerűen, nagyon eltelít.

2015. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tejsavófehérje + zabpehely liszt. 1 mérőkanál fehérje + 2 mérőkanál zab shakerban felrázva fél perc, gyors, finom és bevittél mindent ami kell. És éhes sem vagy, soha életemben nem fogyókúráztam de aki fogyózik annak is remek lehet.


De jó még a hús-zöldség, tojás-zöldség (pl 3 fehérje + 2 sárgája )

2015. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tojás és zöldségek,vagy hús és zöldségek.

az első variációja nagyon megdobja az éhgyomri inzulinszintet ezért nem jó reggelire,max második étkezésre,de akkor is tejtermék nélkül.

inkább zab,víz és proteinpor,ha full egészségesen akarod akkor tojásprotein.

2015. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az egyik kedvencem: 1 banánt, 1 tojást és 1 tojásfehérjét és kb. 25-40 gramm zabpelyhet összeturmixolsz és gofrisütőben 5 perc alatt kisütöd. Kicsit időigényes, de nagyon finom.
2015. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rántotta, lágytojás, sonkával zöldséggel, zabkása fahéjjal, zabkása gyümölccsel, joghurt, túró zöldséggel, túró édesítővel, gyümölccsel, gyümölcssaláta, teljeskiörlésű vagy rozs kenyér sonkával zöldséggel, gyümölcsturmix, zöldségturmix, zöldségek magukba..
2015. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Ezt zab nélkül ismerem, de így tartalmasabb, majd ajánlom a páromnak, akit nem zavar a hőkezelt gyümölcs és a szénhidrátdús étel :) Bizonyára igen finom.


Én a tojás vagy hús zöldségekkel mellett vagyok, persze emberfüggő, kinek mi felel meg. Én az inzulincibáló ételektől nem lakom jól, csak ha nagyon sokat eszem belőlük, de van, aki sok szénhidrát nélkül képtelen táplálkozni, mert nem bírja a sok zsírt.

Elvileg a gyors vagy sok ch-t jobb kerülni reggel, amikor gyenge az inzulinérzékenység, a tej sem jó inzulin szempontjából sem (a zabkásához mondjuk nincs szükség rá)... De rengeteg múlik azon, hogy az adott ember szervezetének mi esik jól. Aki boldogan s az átlagnál egészségesebben leéli az életét félig gyümölcsre alapozva, arra igazán nem tudok szólni egy rossz szót sem. A mindenevő embernek elég sok opciója van.

2015. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Zabkása: zabpelyhet felöntök forrásban lévő vízzel, annyival, hogy éppen ellepje. Lefedem és állni hagyom. (Kb. 5-10 percet, addig mehet a reggeli készülődés) Utána teszek bele egy kis édesítőt (eritrit) és fahéjat. Ez már önmagában is finom, de ehhez mehet gyümölcs, vagy magkeverék, mazsola, kókuszreszelék igazából akármi.


Tükörtojásos szendvics. 1 tojásból tükörtojás 2 vékony szelet magvas kenyér (kb. 60 g) közé egy kis sajttal, paradicsommal.


Zabpalacsinta: 50 g zabliszt, 1 tojás, pici tej, víz

tölteléknek túró.

2015. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én általában a túrót gyümölcsökkel turmixolom és eszek hozzá egy vékony szelet teljes kiörlésű kenyeret.
2016. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!