Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetséges, hogy van,...

Hogyan lehetséges, hogy van, aki sose szellent büdöset?

Figyelt kérdés

Szagtalan, akár halk, akár hangos: ez hogy lehet? Vagy pont a büdös lenne természetellenes? De hát a széklet is büdös. Vagy van, akinek az se büdös?

Konstruktív hozzászólásokat kérek szépen.



2018. febr. 26. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Normálisan táplálkozik.

A széklet sem különösebben büdös, ha minden rendben van vele.

2018. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, a széklet és a szellentés is. Amúgy van étrend, ahol az emberek tipikusan nem szellentenek, bár biztos ez is egyéni. Én azon az étrenden soha, máskor nagyon ritkán és nem hű de büdöset, de szagtalannak azért nem szagtalan, azt valószínűleg lehetetlen összehozni az ember működése miatt, max. akinek rossz a szaglása, az nem érzi :)


A normál széklet is csak enyhén büdös, de van, akinek nagyon az. A macskáké iszonyú tud lenni, azt tudom...


Tudományos szempontból halvány fogalmam sincs, miért van ez, de nyilván a különböző típusú táplálék különféleképpen emésztődik, illetve ott is lehetnek gondok, beteg embernél nem ugyanolyan, mint egészségesnél.

2018. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha halk is, meg nem is büdös, akkor honnan tudod, hogy durrantott? Itt valami bűzlik.
2018. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik süt, az a legbüdösebb
2018. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki büdöset fingik, ilyen nincs, amit írsz...
2018. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy nekem sosem igazán büdös és amúgyis tény, hogy ritkán van. Aztán egy szép napon megettem 1 kiló csilisbabot... Gondolom, bizonyos kémiai folyamatokkal nincs mit tenni :)

De más ételektől lehet szinte szagtalan is, ebben sincs semmi különös.

A tojás speciel nem okoz büdös vagy akármilyen szellentést, pedig az a hír járja róla, logikus is, a kén miatt.

2018. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!