Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet az, hogy nagyon...

Hogy lehet az, hogy nagyon sokat eszek mégsem hízok el?

Figyelt kérdés

201 cm és 92 kg vagyok. Sokat szoktam enni, de mégis ugyanolyan vékony maradok, bár az is igaz, hogy hetente 3-4 alkalommal szoktam sportolni is, főleg focizni.

Ma megettem reggelire két sonkás sajtos szendvicset, kicsit később egy doboz csokis kekszet (180g) illetve egy almát, ebédre megettem egy nagy rántott húst rizzsel illetve két szelet süteményt. Délután elnassoltam egy zacskó gumicukrot (200g) és ettem egy sportszeletet is, este pedig egy gyrossal zártam a napot. Máskor is megeszek közel ennyi kaját, bár ennél azért egészségesebb dolgokat is szoktam enni.



2018. febr. 27. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik olyan rengetegnek. Lehet gyors anyagcseréd, vagy az a fura fajta, hogy többletnél begyorsul s legfeljebb észrevehetetlenül hízol, iszonyú lassan. S persze a sport is ott van nálad. Ha duplaennyit ennél, akkor sem lenne annyira meglepő a dolog (bár a fenti ételek kalóriatartalmáról nem sok fogalmam van, az is igaz, én nem ilyeneken élek).
2018. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon kevés húst eszel

én 190cm 83kg vagyok, és csak izom van rajtam, szerintem jól nézek ki

2018. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!