Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 500 kcal-al mit érek el?

Napi 500 kcal-al mit érek el?

Figyelt kérdés

Már kb 1-2 hete max 500 kcalt esszem és nem vagyok éhes!

Mennyot fogyhatok igy ? (Nem mintha akarnék)


2018. febr. 28. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Betegségen és csont-bőr kinézeten kívül? :D
2018. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es kb egy hónap allat mennyit fogyhatok?
2018. febr. 28. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mennyit fogysz,utána többet hízol vissza rövid idő alatt.
2018. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap múlva örülsz, ha kapaszkodás nélkül tudsz feküdni a földön.
2018. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most 40 kg vagyok :))) akkor lemennek 1 hónap allat 30-35 re ? :(
2018. febr. 28. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem érsz el, esetleg rosszul leszel, bevisznek kórházba, és kényszertáplálnak. Ha rosszra fordulnak a dolgok, mert nagyon tönkreteszed magad, akkor akár a szíved is megállhat. Ugyanis az éhezéssel nem csak a zsír megy le, hanem az izmokból is veszít az ember. És azt ugye tudod, hogy a szív is izom?

Mivel anorexiás vagy, szerinte keress fel valami agyturkászt, aki helyreráz.

2018. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem vagy nagyon, nagyon alacsony, most már tényleg az esszenciális dolgokat kezdi el majd bontogatni a tested és simán belehalhatsz.

Az tökmindegy, éhes vagy-e, nem tudom, miért képzelik az emberek, hogy ha nem éhesek, akkor nem kell enniük, mert a szinte semmivel is működnek.


10 kilót garantáltan nem fogysz egy hónap alatt (hacsak nem tudsz rengeteget edzeni evés nélkül, de ennek nem hinném, hogy lenne esélye), 200 kilósan esetleg, így nem.

2018. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eleg alacsony vagyok:((

Kb 158-161 cm

2018. febr. 28. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre te büszke vagy? Hidd el nem nagy ügy lefogyni 35 kilóra, viszont kigyógyulni az anorexiából már komolyabb. Lehet, hogy éhes nem vagy, de lassan nem lesz energiád semmire, kórházba kerülsz ahol más dönti el mikor, mennyit kell enned, ha pedig nem tetszik a dolog, az lenyomnak egy csövet és az orrodon keresztül táplálnak. Évekig tart majd a depressziód, mert minden plusz grammtól elkeseredett leszel. Tényleg erre az útra akarsz menni?
2018. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!