Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul vagyok az édes dolgoktól?

Rosszul vagyok az édes dolgoktól?

Figyelt kérdés

A nagyon édes dolgoktól hányingerem lesz és eléggé rosszul érzem magam.Leginkább a süteményektől(főleg a süti mázától).Már egy Japán szelettől is úgy kell felkúsznom a szobámba.A mignon bevonatáról meg már ne is beszéljünk :D az a legrosszabb, pedig a belseje finom...de a máz nagyon édes.


Ez normális? Mi okozhatja ezt?

16L



2018. márc. 7. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A tömény fehér cukor és aromák de a műcukrok is károsak . Kísérletezz nádcukorral xilittel mézzel .
2018. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha normálisan nem szoktál nagyon cukrosat enni, lehet a cukor, de mivel neked eleve túlédes, zavarhat az is. Nekem minden túlédes étel rossz, bár inkább ízre, rosszul a tömény szénhidráttól leszek, de csak nagyon nagy mennyiségben s általában tartósan s ehhez is az kellett, hogy elszokjak tőle. Talán érzékenyebb vagy...

Nyilván úgy tudod kideríteni, konkrétan mi hat rád így, hogy normális ételhez teszel olyat, ami a tipped szerint probléma s megnézed, mi lesz. De gondolom, a cukor teszi. A gyümölcs nem hat így rád? Az is nagyon cukros tud lenni, de kicsit azért más.

2018. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!