Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy szokjak le arról hogy...

Hogy szokjak le arról hogy unalmamban eszek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok éhes mégis folyton zabálnék és csodàlkozok hogy elhízok:/

2018. márc. 16. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad vagy ha tényleg nincs mit csinálni akkor inkább valami zöldséget vagy gyümölcsöt egyél. Én kis darabokra szoktam őket vágni és így olyan mintha több lenne.
2018. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Vedd fel azt a szokást, hogy mindig, mikor unalmadban ennél, mozogj helyette. Ez lehet mondjuk súlyzózás, fekvőtámasz, egy kör futás a tömb körül stb. Ezzel pont az ellenkező hatást éred el, hogy nem hízol, hanem esetleg még fogysz is.
2018. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mozgás nem rossz ötlet szerintem sem... De ha sokat unatkozol, kérdező, foglald el magad. Annyi mindent csinálhatsz...

Megpróbálhatod felkutatni, hogy mi visz rá az evésre, lehet, hogy nem is csak unalom, hanem megszokás, élvezet... Határozd el magad, hogy szakítasz ezzel, vezess be szabályokat, amik segítenek, teázz felesleges evés helyett, ami neked működik... Unatkozni nem szoktam, de feleslegesen enni, ah... Előfordul. Főleg fejben kell rendet tenni, de volt, hogy az étrendem miatt nem voltam elég jóllakott, azért ettem túl sokat.

Megjegyzem, a mozgás nagyban csökkenti az ilyen hülyeségeimet.

2018. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!