Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az ideális testsúlyom?

Mennyi az ideális testsúlyom?

Figyelt kérdés

Kor:2honap mulva 17

Magasság:171cm

Jelenlegi testsúlyom:90kg

Amit el akarok érni:ideális testsúly

Feltételek:-ne legyek csontváz vékonyságú

-legyen alakom

-legyen minél több súly rajtam,ami nem egyenlő értelem szerűen hogy kövér legyek,de az a felső határ kell,amivel tartok egy bizonyos súlyt,mivel nem akarok 40kilos lenni,akit még egy kisgyerek is fel tud lökni,vagyis olyan felső határ ami még egészséges,de nem lök fel valaki olyan könnyen,ha olyan kedve van,vagyis ne legyek vékony de kövér se.

Hány kilónak kéne igy lennem?


2018. márc. 17. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

BMI kalkulátorral nézd meg.

Az Ön testtömegindexe

30,78

Kategória: túlsúlyos Férfinak számolva


Az Ön testtömegindexe

30,78

Kategória: túlsúlyos Nőnek számolva

2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férfi: mondjuk 60-80, de szokatlanul gyenge izomzattal kevesebb.

Nő: 55-70?

Szteroiddal szálkás lehetsz a jelen súlyoddal is, csak súlyosan egészségtelen.


A testzsírszázalék informatívabb.

Nekem személy szerint 60-65 kiló tetszene nemtől függetlenül, szolidan szálkásan (férfin sem szeretem a túl eres szálkásságot és nőn is szeretem az izmokat), de a testalkat is számít, ezt látni kell.


Ha kigyúrod magad és leszálkásítasz, az szuper, akármekkora számot is kapsz a végén.

2018. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

171-hez kb 65 kg az ideális.

Az mondjuk rejtély egyébként, hogy a nőknél miért pont ugyanannyinál vannak a bmi határértékek. Mivel náluk más a zsír/izom arány, értelemszerűen ugyanakkora testtérfogathoz kisebb bmi tartozik (mivel a zsír könnyebb, mint az izom), vagyis náluk kb 18,5-23,5 a jó.

2018. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!