Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Orvosom kísérleti jelleggel...

Orvosom kísérleti jelleggel zsírszegény és laktózmentes diétát kért tőlem, ezt hogyan ötvözhetném egy fogyókúrás étrenddel amiben például kevés a szénhidrát?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, az koplalás.

Illetve attól függ, mennyi a kalóriaigényed és mennyire zsírszegény és szénhidrátszegény az étrend.

Nem egészséges a túlzásba vitt fehérje sem, úgyhogy a fenti esetben a szénhidrát lehet viszonylag sok, de a tipikus szénhidrátszegény étrendben eleve sok szénhidrát van, az én szempontomból legalábbis.

Ketogén diétát már nem tudsz tartani így, de megközelítőleg sem. Ha pedig neked egészséges tempós fogyáshoz 2000+ kcal kell, akkor megint nem jön össze a dolog.

2018. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Na mármost akkor merre van az előre?
2018. márc. 26. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha adsz infókat (amikről írtam, hogy azok számítanak), akkor jobban meg tudom mondani, hogy mennyire oldható meg a dolog... Bár te is kiszámolhatod/megtippelheted, ha kicsit értesz hozzá.


Aztán pedig én a saját fejem után mennék, már ha nem győzne meg az orvos, nem tudhatom, hogy csak tippel valamit vagy igazán megalapozottan ajánlja a dolgot. Ha ki is próbálnám, figyelnék, hogy a szervezetem hogyan reagál, a legtöbb esetben elég gyorsan lejön, hogy jó vagy rossz az étrend.

Az se mindegy, eddig hogyan táplálkoztál, a hirtelen durva váltást nem mindenki bírja jól, bár sokunknak nem gond az sem.

2018. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

több infót nem tudok, nem a fogyás miatt mondta bár rámférne

egyéb problémám van, amit nem szeretnék a nagy nyilvánosság elé tárni de semmi életveszélyes

viszont mennyi zsírt ehetek egy nap? azért fogyni is szeretnék, meg nem akarok átesni a ló másik oldalára, sajnos voltam már ott is

2018. márc. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!