Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan térjek át az egészséges...

Hogyan térjek át az egészséges életmódra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egészségesen élni (nem fogyokúra miatt). Heti 4-szer edzek de a táplálkozásom nem annyira egészséges. Tudnátok tippekes adni hogyan mondjak le a nasikról (chips, csoki, gumicukor, nutella, popcorn)?

Válaszaitokat előre is köszönöm



2018. márc. 31. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mindenre van alternatíva :) eleinte segíthetnek a cukormentes csokik, üdítők, de hosszútávon azok se túl jók. Gumicukor helyett gyümölcs, chips helyett roppanós friss zöldségek, nutella helyett sima mogyoró :) a popcorn sima sós verzióban néha belefér :)
2018. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellett egészség miatt

Szóval a neten beírod pl. hogy mindenmentesen süti vagy rágcsa és nagyon nagyon sok receptet kiad ( ezek általában tej cukor liszt mentesek) de az nagyon fontos , ne a jól megszokott ízeket várjad az ételektől, mert nem lesz olyan de finom meg kell szokni! Magvakat szoktam pl nasizni

2018. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a ezeket a jó válaszokaz
2018. márc. 31. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban vagy DM-ben meg sok más helyen is vannak zöldségből készült csipszek, BIO ráadásul, próbáld ki azt.
2018. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem Rami videója nagyon sokat segített :) [link] (nem csak a lapos hasról beszélt, habem az életmódváltásról is, mindenképp érdemes megnézni) És sok sikert! :)
2018. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki valaszolt
2018. ápr. 20. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!