Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20 éves fiú,180 cm,80 kg...

20 éves fiú,180 cm,80 kg normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy lehet-i mondani hogy vegetáriánus vagyok ha csak a kirántott húst eszem meg másmilyet nem szeretek. Sok édességet eszek.


Mamámnak volt ünnepsége és a lánya szakácsnő, és annyi félét csinált hogy kellett enni mindenből ha nem is akartam xD. Akkor ott mértem magam, és hogy 85 kg. Majdnem leestem. De az attól volt olyan nagy súlyom mert sokat ettünk.


Most van 78-80 kg. Ez elég? Nem tornázom se semmi. Sokat stresszelek a mindennapokban.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. márc. 31. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális súly férfiak esetében - söt plusz 10 kg sem lenne sok -, kivéve, ha a súlyod nagyrészt zsírból adódoik és semmi izom nincs rajtad.


Inkább sportolj, és ne fogyni akarj!

2018. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Nem szetetnék fogyni, inkább az ellentét szeretném, szeretnék meghívni úgy kb 90 kg ra :) jó pocakom van
2018. márc. 31. 12:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Meghízni**
2018. márc. 31. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, erről megoszlanak a vélemények. Van, aki 70 kilósan is fogyni akar ilyen magasságnál, mert nem izmos és nem akar hájat.


Full kigyúrtan 90 kilóval se lennél hájas kicsit sem.


Olyan nincs, hogy enni kell, ha nem akarsz. Max. valaki erőlteti, de nem kell engedni neki.

2018. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a barátom 180cm és 80kg volt régen úgy hogy minden nap sportolt, és hát volt rajta felesleg.

Amúgy meg ne hívd magad vegetáriánusnak, ha eszel rántott húst...

2018. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!