Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek milyenek a tapasztalatai...

Kinek milyenek a tapasztalatai a Hydro-Colon terapiaval?

Figyelt kérdés

Nekem ma volt az eslo a 3 kezelesbol, de vegig elegge fajt. A vegere annyira elfaradtam, mintha zsakokat cipeltem volna egy napig:S Nem sok megkonnyebulest ereztem, mondjuk az jo volt mikor vege lett.

Meg meg annyi, hogy kitol mennyi salakanyag tavozott? Tolem nem tul sok, legalabbis nem annyi, amennyit a neten lehet latni, de igy is 3 kiloval lettem kevesebb.


2010. jún. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész. És még drága is. Majd esetleg összeszedsz egy kis bélsérülést és mehetsz a hasi műtőbe...


végzős orvostanhallgató

2010. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jó semmire. És igen nem esélytelen , hogy megsérüljön a vastagbeled.

Meg egyáltalán , ki tudja , hogy le van e fertőtlenítve az a rendszer amivel csinálják és nem gyűjtesz e be valami fertőzést.

Plusz ez a sok mosogatás tönkrevágja a bélflórádat is.

2010. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az en belfloramon mar nincs mit tonkretenni, szerencses vok ha heti egyszer birok wczni nem divatbol mentem el hanem mert a hagyomanyos orvoslas nem segit, 10 ev alatt mar mindent kiprobaltam, es ne ugy kepzeljetek h iszonyu fajdalmas de nem is jo. Egyebkent ez igaz hogy bifidust kell szedni utannavh a belflorat segitse
2010. jún. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!