Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogylak le?

Hogyan fogylak le?

Figyelt kérdés

163 cm és 55 kg vagyok, de szeretnék lefogyni 48-50kg-ra. Az étrendem változó. Itthon rendszeressen mozgok.

13/L



2018. ápr. 11. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a korban és ilyen számokkal legfeljebb picit figyelj oda az előnytelenebb ételekre (cukros italok, nasik) s ha enni akarsz, de nem vagy éhes kicsit sem, ne egyél (rendszeresen ne, mert teljesen OK, ha néha elnyalsz a többiekkel egy fagyit vagy valami).

Ne legyel kilócélod. Jól akarj kinézni, akármennyi kilót is jelent ez. Én is ilyen magas vagyok, az 55 kiló nekem szuperül hangzik eleinte, utána azért több akarok lenni, de én már rég felnőtt vagyok és edzhetek súlyzókkal. Azt el tudom képzelni, hogy 13 évesen van rajtad pár kiló fölösleg, de a 48 elég durvának tűnik, akkor inkább erősödj egy kicsit, izom is kell az ember lányára, fiatalon sem árt.

2018. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 11. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!