Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A napokban lecsökkentettem a...

A napokban lecsökkentettem a kenyér mennyiségét és azóta gyakran korog a gyomrom és jobban megindult az emésztésem ez így normális?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom,hogy nem tesznek jót a gyomromnak a lisztből készült dolgok.Telítettnek érzem magam.Néhány napja jóval kevesebb kenyeret eszek vékonyabb szeleteket és mértékkel.Máris valamennyivel jobb a közérzetem.Esetleg tudna-e valaki tippet adni mivel lenne jó helyettesíteni a fehér kenyeret?

2018. ápr. 16. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress rá a szafi termékekre. Facén, és instán is megtalálod. Van webshop-ja is.
2018. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell helyettesíteni, nem kell kenyér az élethez. De van, akinek fontos vagy az elején szokatlan (vagy évek után az, mint nálam)... Nos, erre több megoldás is van, kinek mi jön be.

A családomban az egyik ember rizst eszik kenyér helyett (szedvics addig sem volt az életében, arra ugye nem jó pótlék, de étel mellé remek), a másik jobbára semmit vagy zöldséget, no de néha jól jön valami száraz cucc, amire dolgokat lehet kenni... Ez már speciálisabb, mert bejönnek olajos magvak, minimális magliszt, tojás... De ha neked csak a glutén gond, ott a rengeteg gabona. Kelt tésztát sütni ezekből necces, bár mintha lennének ilyen keverékek, de ha a sütőporos kenyérfélék is megfelelnek, vannak lehetőségeid.

Persze semmi nem lesz olyan, mint az igazi kenyér.

2018. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!