Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak 13,5 évesen?...

Hogyan fogyjak 13,5 évesen? (Fiú).

Figyelt kérdés
Jelenleg 160 cm és 56 kg vagyok szeretnék fogyni úgy kb 5-6 kg. 5x étkezem keveset sportoklok és kólát meg ilyen nassolni valókat eszek.(Tudom nem ilyen korba kellene fogyni de csúfolnak miatta :/ )

#fogyás #Sportolás.
2018. máj. 1. 14:58
 1/7 anonim válasza:
Épp az, hogy többet kellene sportolnod és mértékkel a kólával meg a chipssel.
2018. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne kólán meg nassolnivalókon élj. És szard le azokat akik cikiznek.
2018. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kólát meg ilyen nassolni valókat zabálsz, sosem fogsz lefogyni. Inkább hízni fogsz.
2018. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van inkább nem iszok kólát és eszek háromszor (normális kaját) úgy letudnék fogyni, mert az utóbbi időben valóban sokat híztam (4 kg) .
2018. máj. 2. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél chipseket, ne igyál kólát és egyéb cukros üdítőket! Étkezz egeszsegesen: sok zöldség, gyümölcs, fehérje, teljes kiőrlésű pekaruk, zöld tea, étcsokolade nassolnivaloknak... napi 3 liter vizet igyál meg! Negyél sokat, este 6 előtt vacsizz, és kezdj el sportolni, ne egész nap a tv vagy számítógép előtt csucsulj. A sulidban ha vannak sportszakkorok, akkor menj el arra, de a szüleidnek is mondhatod, hogy mostantól szeretnél valami sport kulonorara járni. Vagy a legegyszerűbb, ha fogod a futocipodet és egy kényelmes pólót, sportgatyat, és elmész futni a kornyeketeken. Minden nap mozogj, egy kis séta a kutyával/egyedül a környéken is nagyon sokat számít. Igyál almaecetes vizet, ez ilyen népi gyogymod a fogyáshoz, az is segíthet. De a legfontosabb, hogy hanyagold a chipseket, kólát, cukros üdítőket, nasikat, es egyél helyette normális kaját. Plusz mozgás.
2018. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ügye most neked gondolom, hogy nehéz lehet olyan hajj de kevés zsíz, meg pulykamell, mert gondolom hogy a főtt, sült ételeket legközelebben hozzád álló nő...khm khm... Szüleid csinálják, ezért amit tehetsz az az ,hogy:napi 2'5-3 liter VÍZ, evés előtt egy pohár VÍZ, emellé még egy kis VÍZ, hogyne legyél annyira éhes, jól, lépésre rágd meg a kaját, ha nassolni akarsz akkor,alma dió, ha édes ;diétás keksz, ha Nutella; lekvár.

Hátra fekszel, a lábadat kinyújtod, és felemeled 90°-ba,aztán le, aztán igyál egy kis VÍZET, ha a vizelet világos akkor boldog lehetsz,de ha sötét, akkor több vizet kell inni, esetleg megpróbálkozhatsz azzal az 1 hónapig napi 100-200 fekvőtámasszal, én ezeket csinálom, és egy hét alatt két kg-t fogytam nekem is a szüleim csinálják a kaját, bármi van; egy keveset mindenből kell enni, kivéve édesség kivéve amit felül írtam ^

|remélem segítettem 🙂

2020. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nincs teniszkönyököd
2020. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!