Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 évesen hogyan fogyjak?...

13 évesen hogyan fogyjak? (Infók lent! )

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves fiú vagyok.

A nyáron elég sok felesleg került rám,leginkább a hasamra.

A szüleim is mondták hogy meghíztam,és ez engem nagyon elszomorított.

Szeretném megmutatni nekik hogy képes vagyok arra,hogy egy kicsit lefogyjak!Maximum 50kg!Most kb. 60 vagyok..

Hogyan tegyem ezt meg?

Milyen étrendet kövessek?

Milyen gyakorlatokat csináljak?

Nagyon szeretném eltűntetni az úszógumikat..


A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2017. nov. 21. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj konditerembe, és egyél sok, jó minőségű élelmiszert.
2017. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsosorban sose masnak akarj bizonyitani az eletben, hanem sajat magadnak (masokank csak mutasd meg).


Masodsorban pedig (13 evesen) meg ne sanyargasd magad fogyokuraval, hiszen meg fejlodo szervezet vagy.


Sportolj rendszeresen, taplalkozz egeszsegesen es pihenj eleget. Ha kitarto vagy, lassan le fogsz fogyni, megerosodsz es egeszsegesebb leszel.

2017. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hány cm vagy? Mert a fiúk később érnek, és simán lehet, hogy még megnyúlsz, és eloszlik a súlyod. 😉

Másrészt, ha most akarsz változást, csináld azt, hogy egy hétig nem eszel szénhidrátot. Vagyis semmi csoki, péksüti, tésztás kaja. És próbálj meg keveset enni, sokszor. Vasárnap pedig egyél egyetlen egy olyan dolgot, amit egész héten nagyon kívántál. Így lesz motivációd. Sok sikert!

2017. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!