Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hallott már valaki a 'diétázz...

Hallott már valaki a 'diétázz minden másnap' nevű diétáról? Esetleg van valakinek tapasztalta?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a dietak nem tarthatoak,nem egeszsegesek es egyaltalan nem hatasosak. Gondolj bele, egyik nap megeszel pl 90g feherjet es 80g cht, a kovetkezo nap meg visszaeszel mindent

Irj nyugodtan privatban es kitalalunk egy tarthatot!

2018. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az a lenyege, hogy minden 2. nap ehetsz, egy ido utan pedig osszeszukul a gyomrod, szoval nem fogsz tudni zabalni, vagyis nem fog jol esni:) vannak sikertortenetek errol, illetve bevalt kutatasok is
2018. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem bele, valaki ajánlotta. Nekem bevált. Én előtte is egy fehérje gazdag, szénhidrát csökkentett diétát tartottam, hús, zöldségek, gyümölcs ritkán, tejtermékek ritkán, kevés olajos magvak, ennyi. Hasznos is volt, de sokat tudok zabálni, megeszek két kiló paradicsomot is, 2 liter tejet, stb. Így a koplalós napon ugyanazt eszem, csak sokkal kevesebbet, mint a normál diétáson, és a normál diétáson sem zabálok már, csak módjával, mert nem esik jól.
2018. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!