Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az a hízási tempó ami...

Mennyi az a hízási tempó ami még nem gond?

Figyelt kérdés

Olyan emberről van szó, aki túl sovány, de még nem kórosan, ugyanakkor indokolt lenne normál, szájon át történő táplálkozással híznia.

Mi az a tempó ami még nem káros?

Heti 1 kiló?

Havi 1 kiló?

Vagy mennyi?


2018. máj. 11. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kiloban merje a dolgokat.

Hanem egyszeruen kezdje el szeretni az etelt, aztan az evest es ez fokozatosan tortenik, minden alkalommal tobbet es tobbet egyen.


Ha megsem tud sokat enni, mint en, akkor egyen keveset de olyan dolgokbol, amik iszonyu hizlaloak.


En akkor hiztam el egyszer eletemben +10 kiloval, amikor anyukam hazahozott egy csomo edesseget es mind befaltam, de melle meg ettem is.


Nyilvan ez nem egeszeges annyira, de amiben cukor van az szepen feltud hizlalni pillanatok alatt.

Legalabb napi 3-4 tablas csoki :) cukros uditok.


Ha egeszsegesebben szeretne taplalkozni abban nem tudok segiteni sajna :)


Szerintem a heti fel-1 kilo rendben van.

2018. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy másik gond, hogy értelmes dolgoktól kéne híznia, de a "pillanatok alatti" hízástól is tartok. Akkor heti fél-1 kiló. Oké, köszi.
2018. máj. 11. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem annyira a hízás szempontjából nézném, hanem hogy mennyire megterhelő a komoly túlevés. Heti 1 kiló az csak napi +1000 kcal, az mondjuk nekem 1-2 napra megoldható, mert én rengeteget tudok enni, de utána már kellemetlen lenne... Heti fél kilóhoz kellő pluszt is elég megenni, azt hiszem s az még nem tűnik nagyon megterhelőnek a testnek, de nem vagyok szakértő... Hogy ténylegesen mennyit hízik az ember, az persze más kérdés, nem mindenki tud gyorsan hízni. Remélhetőleg a delikvens tud hízni, csak eddig keveset evett, így eme gond kiiktatásával hízni fog.
2018. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!