Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet hogy függőségem van?...

Lehet hogy függőségem van? Dulcolaxot veszek három naponta. Napi 6-7 szem elfogy.

Figyelt kérdés

Csak azt nem tudom hogy most hashajtótól lehet függősége az embernek? Pár évig bulémiás voltam. Már leszoktam róla. Csak a Dulcolaxot zabálom naponta 7 szemet is. Ettől lehet függőségem? Már fügő vagyok. Egyáltalán lehet hashajtótól függő valaki? Havi 8000 ezer forintot költők rá...


Van aki kívánja testileg pszichikailag is? Én ha ne4m kapok egy nap már reszketek, ordítozok és rángat a görcs.

Nélküle nem tudok kakilni se... :D


16/F


2010. jún. 14. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ya és kb. fél éve szedem...
2010. jún. 14. 18:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Hashajtótól is simán lehet függő az ember. Fizikailag simán mert egy idő után már hozzászokik a beled.
2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez függőség, ha így folytatod már az életben nem fogsz tudni spontán kakilni. Amúgy hogy lehet 6-7 szemhshajtóval élni?? Én egy szemtől egész délelőtt görcsölök és futkosok.
2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!