Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mégis mi miatt van hányingerem?

Mégis mi miatt van hányingerem?

Figyelt kérdés

Több napja már hányingerem van és időnként borzasztóan szédülök és melegem van. Fájogat/feszül a hasam és a látásom is kicsit zavaros néha.


Nincs lázam, nem hányok, nincs hasmenésem, nem vagyok megfázva. Ugyanazokat eszem/iszom, mint előtte, szedek B6-ot, de nem sokat dobott a helyzeten.

Nem vagyok kimondottan stresszes időszakban, és a közelemben SENKI sem beteg.


Azért tőletek kérdezem és nem az orvostól, mert nem tűnik tipikus betegségnek, ha egyáltalán betegség, az orvosnál meg legalább másfél órát kellene várnom.


18 vagyok.


2018. máj. 24. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából bármi lehet. Ezt inkább egy orvos tudná megmondani. Lehet pánikbetegség is, stressz is tudatalatt, fertőzés is. Bármi.
2018. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet, hogy csak elkaptál valamilyen bacit. Nekem is volt ilyen, hasmenés nélkül csak hányinger és rosszullét, szerencsére 1 nap alatt átment rajtam. Szedj probiotikumot, igyál gyógyteát (kamilla, borsmenta, citromfű, gyömbér).

Az, hogy körülötted senki sem beteg, nem mérvadó. Lehet, hogy ők nem ugyanazt ették, mint te, vagy erősebb az immunrendszerük, jobb az emésztésük.

De nem kizárt valamilyen vitamin- vagy nyomelemhiány is.

2018. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*is=sem
2018. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!