Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Abbahagytam a sportot és...

Abbahagytam a sportot és hízik. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
KB. fél éve abbahagytam a futás azelótt napi szinten futottam. Amikor abbahagytam 56 kg voltam, 173 centihez. Egy hónap alatt fel jött rám 5 kg. Azóta kevesebbet eszek de már 74 vagyok. Munkám miatt sajnos sportolni nincsen időm.

2018. máj. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg az étrendedet, meg a makrókat is. Kerüld a péksütiket, nasikat, és az édesített üdítőket is!
2018. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többletben eszel, ha hízol.

Az lehet, hogy neked a mozgás különösen sokat számított s nehezen tudod ellensúlyozni... Mivel az egészséghez kell mozogni, csinálj valamit mindenképp ezen a téren. Ha minden egyes nap 12 órában végeztetnek veled rabszolgamunkát, akkor is jut mozgásra idő, ha akarod (én is kilennék, de mozgás nélkül még sokkal inkább), normális esetben főleg. Ha hétközben fáradt vagy, eddz hétvégén, ha nincs időd még 1-2 órára se, közel sem, nyomj le 20 perc intenzív edzést, de valami kell.


Persze ha csak fogyni akarsz, egyél kevesebbet. De lehet, hogy éhezni fogsz úgy. Egy jó étrend azért sokat segíthet.

2018. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy felnőtt ember 18 kg hízás mellett nem veszi észre, hogy mégis mitől, eszem megáll.
2018. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dietetikus szakemberrel online levelezési lehetőség adott azon a munkahelyen? Ebédszünetben például?
2018. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig kedves 3as van olyan szervezet ami könnyen hízik, és ekkora vàltozást ennyi idő alatt a tükörben us nehéz észrevenni
2018. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Még tükör sem kell hozzá, gatya hogy ment föl? Sehogy.
2018. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!