Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol tudok emberi fogyasztásra...

Hol tudok emberi fogyasztásra alkalmas tücsköket, rovarokat vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már ősember módjára táplálkozok és szeretném bővíteni az általam elfogyasztott élelmiszereknek az összetételét ezért úgy határoztam hogy felveszem az étrendembe a rovarokat férgeket.

2018. jún. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ősemberek nem vásárolták a rovarokat ha netán ették, hanem a természetben fogták.

Én is gondoltam az ősember életmódra de kapirgáló tyúkok húsát és tojását meg köpűben tartott méhek mézét akarom enni. Meg persze gyökérzöldségeket, gyümölcsöt, krumplit. Mindezt egy 1 hektáros territóriumban előállítva. A modern civilizációs életmód túl unalmas.

2018. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kínában
2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel, valószínűleg találsz valamit, már jópár éve divatos a téma. Mivel elég könnyű, végülis rendelhetsz külföldről is, de elképzelhető, hogy valahol hazánkban is van efféle. Nekem van egy linkem, ahonnan majd tücskös nyalókát fogok venni, ha több pénzem lesz (igen, NAGYON nincs. jó, 3 dollár a nyalóka, de akkor már rendelek mást is, szállítási költség...), ami ugyan szerintem kissé gusztustalan, de érdekes :D Kell.


Rendszeresen, csuda tudja, nem akarom enni. Majd ha elterjed és a zöldségesnél ott lesz a mák mellett kimérősen.

2018. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi a különbség az emberi fogyasztásra alkalmas és az emberi fogyasztásra nem alkalmas tücsök között ?
2018. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere ki Svájcba :)
2018. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!