Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nagy melegtől, hogy izzadok,...

A nagy melegtől, hogy izzadok, fogyhatok három hónap alatt 7 kilót?

Figyelt kérdés
Február végén egy dokinál ráálltam a mérlegre és 76 kilót mutatott. Ma valahol kérdezték mennyi vagyok, bediktáltam ezt a 76-ot miközben észrevettem, hogy minden göncöm lötyög rajtam. Hazaértem megmértem magam és 69 a súlyom.
2018. jún. 12. 11:15
 1/4 anonim válasza:
Természetesen a vízveszteség is súlycsökkenéssel jár, azonban én inkább arra tippelnék, hogy a melegben az ember kevésbé kipvánja az ételt, kevesebb energíat visz be a szervezetbe, plusz ha ehhez mé sport is társul, akkor simán elképzelhetõ halrom hónap alatt ilyen fogyás. Egyéb ként három hónap alatt hét kiló nem olyan sok
2018. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elsõ vagyok. Bocs a helyesírási hibákért, mobilról írok :)
2018. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

Nem sportolok, elvagyok tunyulva nagyon inkább.

2018. jún. 12. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A vízvesztés nem fogyás, amúgyis könnyedén visszamegy, ha iszol.


A doki mérlege és a te mérleged simán eltérhet számos kilót, bár bizonyára nem ennyit, erre utal a lötyögő ruha is.

De hogy ez mitől van, nem lehet tudni.

Pár kilót simán jelenthet a természetes súlyingadozás is.


Sok ember automatikusan kevesebbet eszik most. Érdekes módon idén még én is, viszont igazán nagy melegben a mozgásom is durván leesik, hisz meleg van, örülök, ha moccanatlanul nem gyulladok meg.

2018. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!