Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyen egy kamasz lány,...

Miket egyen egy kamasz lány, ha egészségesen akar étkezni?

Figyelt kérdés
165 cm és 45 kg vagyok

2018. jún. 14. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Étkezz változatosan.

Általában nem a mit, hanem a mennyit a kérdés.

2018. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent , vegyesen, arányosan.
2018. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak lehetőségek, mindent nem kell enni, de minden esszenciális tápanyagot be kell vinni s ez könnyebb változatosan étkezve. Figyelj a tested jelzéseire, ha vannak, nincs az a remek étrend, ami mindenkinek jólesik és egészségéges, energiát adó.
2018. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

számold ki kalkulátoron a napi energia szükségletedet, bmi-det, napi ch-zsír-fehérje szükségletedet és úgy étkezz.

én 16 éves lány vagyok, nem szarakodok ilyennel, mert sokat kell ennem. ha te sem vagy hizékony, akkor ehetsz bármit. én naponta 6x eszem, amit éppen szeretnék vagy ami van. ha napi csak 3x eszek ésvagy nem elegendöt akkor már meglátszik. napi 2500-3000 kalóriát tuti tolok.

2018. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mit jelent ennek a kamasz lánynak az egészséges étkezés? Ugye nem koplalást?
2018. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, fogyni semmiképp sem akarok. Inkább izmosodni
2018. jún. 16. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Figyelj, inkább egyél azt amit szeretnél. Én 14 éves vagyok, majdnem gyógyult anorexiából. Hidd el, sokkal élvezetesebb az élet, ha azt eszel amit akarsz és ha sportolsz is mellette. Most ebben korszakban MINDEN kell a szerveztünknek. Nálam az egészséges étkezésből lett anorexia. Szóval ezzel vigyázz. Egyél sok zöldséget, gyümit, húst, tojást stb.. Ez kell. Mellette ehetsz csokit és társait, de ne kiló számra,és ne vegye el a helyet az értékes tápanyagoktól. :))) egyél azt amit megkívánsz, de azért azt is amit felsoroltam. Abból a legtöbbet ;)
2018. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!