Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukor vagy Aszpartám?

Cukor vagy Aszpartám?

Figyelt kérdés
Ritkán iszom kólát, csak hétvégente vagy valamilyen alkalomból. De melyik az "egészségesebb?"

2018. jún. 21. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind1. Cukortól cukorbeteg leszel aspartámtól meg rákos. Ritkán igyál csak ilyen vackokat
2018. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részemről nagy ívben kerülöm mindkettőt, igaz, egyéni okaim is vannak rá (az aszpartám ízét rühellem, a cukor pedig nem esik jól s az sem finom, csak édes).

A cukor nyilván egészségtelen (bár lehet, hogy a kólánál ez már kb. mindegy), az aszpartámról már olvastam mindent, de mivel nem tudom megenni, nekem nem is fontos. Kevés cukoralkohol szerintem belefér, a többit kerülöm, de nem egyformák, szóval akinek opció, utánaolvashat az olcsóbb édesítőknek is.


Ha ritkán eszel kólát, annyira nem kell aggódnod, kicsi az esélye, hogy attól lenne bajod... Amelyik jobban ízlik.

2018. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő egészségtelen.
2018. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!