Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden hétköznap 500-800kcalt...

Minden hétköznap 500-800kcalt eszem. Viszontvégenként bezabálok. (1500-3000kcal). Ez nagyon nagy mértékben hátráltatja a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
*hétvégenként
2017. okt. 29. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen étrenddel nem fogsz fogyni, viszont hízni igen. Voltaképpen te most azt csinálod, hogy ostoba módon hétköznap koplalód magad, hétvégén meg telezabálod magad. Nem csak, hogy fogyni nem fogsz de az egészséged is rámegy. Miért nem lehet normálisan étkezni ami hatásos is lenne?

Napi 1200 kalóriabevitel minimum kell. Egészséges étrend mellett, és sporttal akár napi 1500 kalóriabevitellel is lehet fogyni.

Tapasztalatból mondom: Eddig fogytam 23 kilót.

2017. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudható, hogy mi lesz a fogyókúráddal, de ha átlagosan is deficitben vagy, tuti fogysz. Ha nem, akkor csak lehet.


Nem tudom, miért gondolja bárki, hogy tuti híznál, hisz a fenti elég kevés kalória átlagban. 1500 kcal pl. egészen kevés, a mai ebédem nagyobb volt, ma csak keveset fogyok, ez van. Persze van, aki hízna ennyivel.


Viszont nem kifejezetten tűnik egészségesnek a legtöbb ember számára a fenti. Óvatosan fogalmazok, mert elég fura a világ és roppant érdekes életmódok vannak, de azért 5-800 kcal kemény koplalás. Az sem tűnik jónak, hogy ilyen nagy a különbség a hétköznap és a hétvége között, bár vannak azok az időszakos böjtölők, akik minden második nap esznek és köszönik, jól vannak...

Hosszútávon nem csinálnám, de ha csak fogysz pár kilót s neked így a legkényelmesebb, az még beleférhet.

2017. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eredetileg minden nap a kettő között kellene táplálkozni. Nem összevissza. Egyél minden nap 1300 kcalt. Persze 2 hónapban 1-2 csaló nap mehet. De az 500-800 kevés. Én 900-at eszek, de az 500 kevés. És ha azt nézzük, hogy 1500-ra felugrasz, az nem jó. Szerintem.
2020. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!