Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a gyomrommal?

Mi lehet a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Amikor az átlagosnál kicsit többet eszek,rosszul érzem magam. Példa: az este fél 8-kor ettem utoljára, utána még dolgoztam,szóval mozogtam, fél 12-kor aludtam el,semmi bajom se volt. A vacsi natúrszelet volt sültkrumplival és uborkasalátával,normális adag. 4-kor hatalmasra puffadt hassal és émelygéssel ébredtem.Szerintem ma az ubisali volt a bűnös.

Lényeg a lényegben, ha eszek valamit,akkor 1-2-3 óra múlva egyik pillanatról a másikra(szó szerint!!) felpuffadok,szétszakadok kb,mindezt émelygés és bebüdösödő száj kíséri. Mostanában úgy szoktam megoldani a problémát,hogy beveszek egy motiliumot, de nem tartom normálisnak,hogy napi 1-2 ,néha 3 motiliumot is beszedjek.

Mit tegyek? Még nem merek elmenni gyomortükrözésre.

18/L ,175 cm, 58,5kg


2018. júl. 3. 04:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért van, mert 6 után eszel.
2018. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy azért van, mert 6 után eszel."


Remélem ez egy szarkazmus akart lenni.. :D


Kérdező,


Uborka okozhat puffadás. Esetleg tejfölös volt az ubisali? Mert akkor a laktózra is gyanakodnék. Szerintem készíts jegyzeteket, h amikor fáj, puffad a hasad, akkor előtte mit ettél és abból lehet letudod vonni, h mitől lehet. Másik tipp, h orvos :))

2018. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!