Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon egészségtelen, ha néha...

Nagyon egészségtelen, ha néha eszek tejcsokit?

Figyelt kérdés
Például mmegeszek 2 sort egy Milka csokiból.

2018. júl. 9. 07:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, ahogy már írták, bizonyára jóval egészségtelenebb étkezési szokásaid is vannak.

Ennyit le kell rendeznie egy testnek, ha amúgy kifejezetten odafigyelsz és megfelelően táplálkozol.

Én is ettem egy táblával pár napja (nem tudok 2 sort enni, ha egyedül vagyok rá, tejcsokit pedig, sajna, nem tudok készíteni, csak étet, azt eszem is napi szinten, azzal semmi baj), igaz, ezt max. évi egyszer cselekszem meg, amióta nem eszem tömény cukrot, az ilyen kilengéseket leszámítva.


Az, hogy valamit totál kizársz vagy nagyritkán befigyel, de így is iszonyúan kis mennyiségben az átlagemberhez képest, akinek még mindig nincs sok baja tőle, nem olyan hatalmas különbség. Főleg, hogy nehéz kiigazodni, kinek mi mennyire egészséges... Ha jólesik, én nem tartom vissza magam, persze jó életmódváltással általában az egészséges étrend esik jól.


Ha nagyon rápörgünk, az már egészségtelen...

2018. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. júl. 9. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!